Grupa A
Kazahstan - Finlanda (Alma Ata, ora 19)
Serbia - Armenia (Belgrad, ora 21,15)
Polonia - Portugalia (Chorzow, ora 21,30)
Belgia - Azerbaidjan (Bruxelles, ora 21,45)
Clasament
1. Serbia 3 2 1 0 3-1 7
2. Finlanda 3 1 2 0 4-2 5
3. Portugalia 2 1 1 0 4-1 4
4. Belgia 3 1 1 1 1-1 4
5. Polonia 3 1 1 1 3-4 4
6. Kazahstan 3 0 2 1 1-2 2
7. Armenia 2 0 1 1 0-1 1
8. Azerbaidjan 3 0 1 2 1-5 1
Grupa B
Ucraina - Scotia (Kiev, ora 20)
Georgia - Italia (Tbilisi, ora 21)
Franta - Feroe (Sochaux, ora 22)
Clasament
1. Scotia 3 3 0 0 9- 1 9
2. Franta 3 2 0 1 6- 2 6
3. Italia 3 1 1 1 4- 4 4
4. Lituania 3 1 1 1 3- 3 4
5. Georgia 3 1 0 2 8- 6 3
6. Ucraina 2 1 0 1 3- 4 3
7. Feroe 3 0 0 3 0-13 0
Grupa C
Malta - Ungaria (Ta'Qali, ora 20,15)
Turcia - Moldova (Frankfurt; Germania, ora 21)*
* Turcia nu poate juca pe teren propriu in urma unei decizii a UEFA
Bosnia Hertegovina - Grecia (Zenica, ora 21,15)
Clasament
1. Norvegia 3 2 0 1 6-2 6
2. Turcia 2 2 0 0 3-0 6
3. Grecia 2 2 0 0 2-0 6
4. Bosnia-H. 3 1 1 1 8-7 4
5. Ungaria 3 1 0 2 4-6 3
6. Moldova 3 0 1 2 2-5 1
7. Malta 2 0 0 2 2-7 0
Grupa D
Irlanda - Cehia (Dublin, ora 21,30)
Slovacia - Germania (Bratislava, ora 21,45)
Tara Galilor - Cipru (Cardiff, ora 22)
Clasament
1. Cehia 3 3 0 0 12- 1 9
2. Germania 2 2 0 0 14- 0 6
3. Slovacia 3 2 0 1 11- 5 6
4. Cipru 2 1 0 1 6- 8 3
5. Tara Galilor 2 0 0 2 2- 7 0
6. Irlanda 2 0 0 2 2- 6 0
7. San Marino 2 0 0 2 0-20 0
Grupa E
Andorra - Macedonia (Andorra La Vella, ora 16)
Rusia - Estonia (Sankt Petersburg, ora 18)
Croatia - Anglia (Zagreb, ora 20)*
* in direct la Eurosport
Clasament
1. Anglia 3 2 1 0 6- 0 7
2. Israel 3 2 1 0 6- 2 7
3. Croatia 2 1 1 0 7- 0 4
4. Macedonia 3 1 1 1 1- 1 4
5. Rusia 2 0 2 0 1- 1 2
6. Estonia 2 0 0 2 0- 2 0
7. Andorra 3 0 0 3 1-16 0
Grupa F
Islanda - Suedia (Reykjavik, ora 21,05)
Liechtenstein - Danemarca (Vaduz, ora 21,15)
Irlanda de Nord - Letonia (Belfast, ora 22)
Clasament
1. Suedia 3 3 0 0 6-1 9
2. Danemarca 2 1 1 0 2-0 4
3. Irlanda de N 3 1 1 1 3-5 4
4. Letonia 2 1 0 1 4-1 3
5. Spania 3 1 0 2 6-5 3
6. Islanda 3 1 0 2 3-6 3
7. Liechtenstein 2 0 0 2 1-7 0