In primul meci al Grupei G, la Frankfurt, Coreea de Sud a invins pe Togo cu 2-1. Africanii au condus la pauza (gol Kader in minutul 31), dar au primit doua goluri dupa ce au ramas in inferioritate numerica, Abalo fiind eliminat pentru cumul de carton

In primul meci al Grupei G, la Frankfurt, Coreea de Sud a invins pe Togo cu 2-1. Africanii au condus la pauza (gol Kader in minutul 31), dar au primit doua goluri dupa ce au ramas in inferioritate numerica, Abalo fiind eliminat pentru cumul de cartonase galbene, in minutul 53. Pentru coreeni au inscris C. Lee (a€™54) si J. Ahn (a€™72), cel din urma fiind introdus in teren abia la pauza.

COREEA DE SUD - TOGO 2-1