„Piata Victoriei. In jur de 2.000 de drogati platiti de Soros la 20:45”, a scris artistul pe pagina de Facebook, mesajul fiind insotit si de un videoclip. „Sunt aproape 1.000 de oameni in Piata Victoriei, care in curand vor fi „drogati”, „sorosisti” si mai stiu eu ce - banii de la Soros inca nu au ajuns.
Lasand gluma la o parte, oamenii par sa inteleaga ca e nevoie de un tip de solidaritate in fata dezastrului care se anunta in curand. Din februarie se pare ca astia au mai uitat, si trebuie sa le amintim, ce sa facem
Despre autor:
Crede cu tărie că “informația este putere” și visează ca, în viitor, să aibă o afacere în domeniul educației.
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
Horoscop săptămânal: Care este ziua ta norocoasă în funcție de zodie în...
Sursa: garbo.ro
-
Sărbătoare 21 noiembrie - Intrarea în Biserică a Maicii Domnului sau...
Sursa: kudika.ro