Rita Ora a anuntat in cadrul unui show-ul moderat de Jimmy Fallon ca va participa la ceremnia care va avea loc pe data de 4 septembrie, scrie nme.com.
"Ma duc la Vatican, plec maine! Sunt o persoana legata de spiritualitate, va fi un concert memorabil pentru mine!", a spus cantareata, compozitoare si actrita britanica de origine kosovara la emisiunea lui Fallon, noteaza Gandul.
Conform Spin, avand in vedere ca Rita Ora si Maica Tereza au origine albaneza, acesta ar fi motivul pentru care e a fost aleasa sa sustina acets recital, speculeaza presa.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Cine sunt speakerii Green Forum 2026: Cum finanțăm?
Sursa: green.start-up.ro
-
Copilul se atașează prea mult de o jucărie sau păturică: când este normal și...
Sursa: garbo.ro
-
Spectacol total la Mondial: Franța zboară în semifinale după un meci de poveste
Sursa: kudika.ro