Actorul, care are in spate o cariera de politician, va deveni editorul coordonator al celor doua publicatii. Muscle & Fitness si Flex fac parte din American Media Inc, care are in portofoliu celebrul tabloid National Enquirer si revista OK!, scrie MEDIAFAX.
In aprilie 2011, o sursa a declarat pentru agentia de presa Reuters ca Arnold Schwarzenegger are toate sansele sa joace intr-un nou film din franciza "Terminator", in care isi va relua rolul care l-a facut celebru, cel al unui cyborg indestructibil trimis din viitor.
Revenirea pe marile ecrane a fostului campion de culturism a fost insa amanata pentru cateva luni din cauza problemelor acestuia din viata de familie, care au fost expuse pe larg in presa americana.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Cine sunt speakerii Green Forum 2026: Cum finanțăm?
Sursa: green.start-up.ro
-
Profesoara care își plătește din salariu elevii să rămână la școală,...
Sursa: garbo.ro
-
Cabral, confesiune sinceră după divorțul de Andreea Ibacka: Singurul om pe...
Sursa: kudika.ro