“Cenusareasa” este unul dintre filmele pentru adulti care a luat “nastere” in caminul lui Cristian Tantareanu.
Filmat in 2005, acesta a avut in rolurile principale nume grele din industria porno autohtona, precum Ginger Devil, Adrian Boureanu, Jasmine si Titus Steel.
“Am avut la dispozitie intreaga casa, dar ne-am limitat sa filmam scenele in living, pentru ca arata senzational, si in gradina. Domnul Tantareanu a participat la intrega filmare, ii placea sa asiste de pe margine, facand comentarii sau dand sugestii actorilor. Era mai mult cu ochii pe fete, omul nu avea nici o jena”, a marturisit pentru Click! Adrian Boureanu, sotul frumoasei Ginger.
Despre autor:
Sursa: Click.ro
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Îți curge sânge din nas? Cauze posibile ale epistaxisului și când ar trebui...
Sursa: garbo.ro
-
A murit Mircea Lucescu. Cum a arătat destinul omului care a modelat fotbalul...
Sursa: kudika.ro