Pregatirile party-ului exclusivist, la care in trecut au participat cele mai selecte personalitati, telefoanele, lista invitatiilor, alegerea locatiei si a tinutei au fost date uitarii.
"Mereu a fost asa. Chiar din copilarie, pentru ca parintii mei mi-au serbat mereu ziua de nastere... Anul asta e diferit. Nicio petrecere pregatita, nimic special. E prima oara cand nici nu sunt acasa. Am preferat sa nu fiu acolo. Era greu. Dar stiu ca ea imi va fi alaturi si voi avea parte de o zi diferita, dar frumoasa", povesteste bruneta pe blogul sau.
Despre autor:
Sursa: Cancan
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
titlu-test-ovidiu mihaila
Sursa: start-up.ro
-
Controlorii STB, limitați de noile buletine electronice. Călătorii fără bilet...
Sursa: kudika.ro
-
Top 5 zodii care pot găsi iubirea adevărată odată cu intrarea lui Venus în...
Sursa: garbo.ro