Marius Novanc (28 de ani), handbalist la Steaua si la echipa nationala, s-a despartit de fosta iubita, baschetbalista de culoare Anne Marie Parau, iar Nicoleta Dragan (29 de ani) de baietii cu care a cantat aproape sase ani in trupa HI-Q.
Dupa schimbarile majore prin care au trecut deja, cei doi indragostiti au mai bifat recent una, de aceasta data cu final fericit.
Chiar daca sunt impreuna doar de un an, Nico si Marius, au facut pasul cel mare intr-un mod cu totul inedit: pe plaja in Hawaii si aranjati atipic pentru un mire si o mireasa: desculti, ea in rochie alba de voal, iar el in bermude si tricou. In loc de accesorii pretioase au purtat la gat colane din orhidee.
Despre autor:
Sursa: Click.ro
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Un elev din Năvodari, performanță de excepție la competiții...
Sursa: garbo.ro
-
SE POATE ȘI LA NOI! O femeie din București a deschis o bibliotecă în scara...
Sursa: kudika.ro