Andreea Raicu a profitat acum de vacanta pricinuita de terminarea concursului Megastar si a plecat sa se recreeze in Italia. Din pacate, iubitul ei, Tudor Chirila nu a putut sa o insoteasca, deoarece este preocupat de lansarea noului album al trupei Vama.
Vedeta postului Prima TV e fascinata de Italia si nu pierde nici o ocazie de a vizita orasele din “Cizma”. Astfel, dupa finala concursului Megastar, ea si-a facut bagajele si a pornit la aeroport, pentru cateva zile de relaxare.
“Astazi am ajuns intr-un loc de poveste, Florenta. A fost o zi plina, dar printre treburile pe care le-am avut de rezolvat nu am putut sa nu trag de timp sa mai vad o cladire impunatoare cu balcoane perfecte, stradute inguste si pietruite sau podurile de peste Arno”, a povestit ea, pe blogul sau.
Despre autor:
Sursa: Ziarulcn.com
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Horoscop săptămânal: Care este ziua ta norocoasă în funcție de zodie în...
Sursa: garbo.ro
-
Mesajul DUR al lui Tudor Chirilă pentru Nicușor Dan: Ați ajuns primul...
Sursa: kudika.ro