Simona Patruleasa, prezentatoarea cea sexy a stirilor sportive de la Antena, a avut parte de un sfarsit de saptamana nu tocmai linistit.
Aflata la volanul masinii sale, un Mercedes B Classe, bruneta focoasa nu s-a asigurat cand a iesit dintr-o benzinarie de pe Barbu Vacarescu.
Ocupata sa vorbeasca la telefon, Patruleasa n-a mai fost atenta la manevra de intoarcere pe care incerca sa o execute si i-a taiat calea unui domn care mergea repejor cu Dacia din dotare. Care, desigur, a franat, dar n-a mai avut incotro si a intrat in ea. Izbitura n-a fost foarte puternica si, imaginandu-si ca nici pagubele nu-s majore, in primul moment, Simona a fost tentata sa ignore accidentul.
Despre autor:
Sursa: Cancan
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
România în raportul How to Web: Eficiență slabă a capitalului și o scădere...
Sursa: start-up.ro
-
Sărindarele din Postul Mare: Când se fac, cum se scriu pomelnicele și când se...
Sursa: garbo.ro
-
Andreea Esca spune sincer de ce nu și-a pensat niciodată sprâncenele: E...
Sursa: kudika.ro