Solista a primit inelul de logodna saptamana trecuta, la intoarcerea sa dintr-un turneu in America, cand Sandu i-a pus verigheta pe mana intr-o benzinarie de langa Aeroportul Otopeni.
Desi soarta nu a fost foarte darnica cu ea la tinerete, solista trecand prin doua mariaje care s-au sfarsit prost, Mirabela si-a regasit zambetul la 60 de ani.
De patru luni ea traieste o frumoasa poveste de dragoste cu un ardelean pe nume Sandu, care, saptamana trecuta, i-a pus inelul pe deget.
“Sandu a fost singurul barbat care a avut curajul sa vina sa vorbeasca direct cu mine si sa-mi spuna in fata ceea ce simte. Nu credeam ca o sa ma indragostesc din nou la varsta asta, de sase ani eram singura si ma consolasem cu ideea”, a declarat vedeta, marti seara, la emisiunea “Agentul VIP” de la Antena 2.
Despre autor:
Sursa: Click.ro
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
Uneori prieteniile încheiate dor mai tare decât despărțirile romantice
Sursa: garbo.ro
-
Cum arăta Denise Rifai la începutul carierei sale în televiziune. Vedeta este...
Sursa: kudika.ro