Cele doua ii fac micutei toate poftele: Mariana o ajuta pe Rocsana la schimbatul scutecelor si la prepararea mancarurilor pentru bebelus.
Desi este la primul ei copil, Rocsana Marcu se descurca de minune in postura de mamica. Ea a renuntat deocamdata la televiziune pentru a se ocupa exclusiv de fetita ei de doar patru luni, Mayra.
Fosta protagonista a serialului “Chiquititas” de la Kanal D are insa un ajutor de nadejde in persoana menajerei ei, Mariana. Aceasta s-a ocupat timp de cinci ani de toate treburile in casa vedetei, iar acum a devenit si bona micutei Mayra.
“Nu stiu ce m-as face fara ea. Doamna Mariana a avut grija de mine timp de cinci ani si acum o creste si pe Mayra, mai ales ca are mai multa experienta cu copiii decat mine. O schimbam amandoua pe fetita si ii pregatim mancarea”, a declarat pentru Click! Rocsana, care nu iese cu copilul din casa fara sa fie insotita de bona Mariana.
Despre autor:
Sursa: Click.ro
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
5 hobbyuri care combat stresul acumulat și îți redau echilibrul interior
Sursa: garbo.ro
-
Italia introduce detenția pe viață pentru femicid
Sursa: kudika.ro