“Brad este cel care ma imbraca si imi alege hainele”, afirma diva in timpul unui interviu. Mai mult decat atat, ea a recunoscut ca acest lucru i se pare “excitant si intim”. Ea il numeste in permanenta “sotul meu” pe Brad si declara ca e de datoria ei sa se supuna dorintei lui si sa il sustina in tot ceea ce face.
Cu toate ca aceasta imagine de sotie supusa nu o prinde deloc pe Angelina, care a dat dovada intotdeauna de mult prea multa personalitate, lucrurile in cuplul Brangelina stau chiar asa, sustine un apropiat.
Acesta a confirmat ca de fiecare data “Angelina ii face freza lui Brad inainte de a iesi din casa”. Un lucru este cert, daca inainte de a fi cu Brad, Angelina cocheta si cu haine mai sexy, in cdiva a renuntat la rochiile cu decolteuri in favoarea bluzelor pana in gat si a pantalonilor mulati.
Despre autor:
Sursa: Click.ro
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
România în raportul How to Web: Eficiență slabă a capitalului și o scădere...
Sursa: start-up.ro
-
Esența eleganței discrete: cum să îți construiești o colecție de accesorii...
Sursa: kudika.ro
-
Durere de cap care revine des? Ce poate însemna, când devine îngrijorătoare...
Sursa: garbo.ro