Andrei Andrei, tanarul de 24 de ani din Timisoara, desemnat la Munchen drept posesorul celui mai apetisant fund din lume, va imbraca chiloti marca Botezatu la actuala editie a Bucharest Fashion Week.
Andrei va fi vedeta colectiei de lenjerie intima masculina cu care vestitul creator de moda va deschide, vineri seara, evenimentul. “El a mai prezentat pentru mine lenjerie intima, asa ca nu mi-a fost deloc greu sa-l aduc in festival”- a declarat Bote, in exclusivitate pentru Click!.
Designerul a pregatit pentru prezentarea de vineri seara o coregrafie cu totul iesita din comun, modele masculine urmand sa poarte coifuri din metal aduse tocmai din Grecia si scuturi de spartani, realizate de un artist plastic. Manechinul timisorean a refuzat, cu putin timp in urma, oferta lui Cornel Pasat de a face parte din trupa de stripperi Flamingo Boys.
Despre autor:
Sursa: Click.ro
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
titlu-test-ovidiu mihaila
Sursa: start-up.ro
-
Horoscop săptămânal: Care este ziua ta norocoasă în funcție de zodie în...
Sursa: garbo.ro
-
Test Yin-Yang: In ce vibratie energetica te afli acum?
Sursa: kudika.ro