Recitalul Paulei va incepe in jurul orei 20.00 si va fi unul scurt, de maximum o ora, dupa care Beyonce isi va face aparitia pe scena pentru a incanta fanii din Romania.
Desi presa a speculat faptul ca Paula a fost aleasa in mod preferential pentru deschiderea concertului Beyonce, acest lucru este infirmat de catre membrii Fundatiei Phoenix, organizatorii evenimentului de la Cluj. Conform spuselor acestora, cartea de vizita a Paulei, bogata in colaborari cu vedete internationale, a fost motivul pentru care artista a fost selectata.
Paula se poate mandri cu faptul ca la sfarsitul acestei saptamani a cantat in duet cu Al Bano, la Cluj, iar pe 22 noiembrie va canta cu Anita Doth de la 2 Unlimited.
Despre autor:
Sursa: Adevarul
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Horoscop săptămânal: Care este ziua ta norocoasă în funcție de zodie în...
Sursa: garbo.ro
-
Mesajul DUR al lui Tudor Chirilă pentru Nicușor Dan: Ați ajuns primul...
Sursa: kudika.ro