Mama cantaretei locuieste foarte aproape de Manhattan si le-a fost ghid celor doi indragostiti, care s-au acomodat imediat cu diferenta de fus orar. Pe parcursul celor cateva zile cat au stat la New York, ei au vizitat Time Square, Empire State Building, Statuia Libertatii, au mers la shopping si s-au infruptat din specialitatile culinare locale.
Dupa New York, au plecat cu totii la Las Vegas, orasul cazinourilor fascinandu-l pe Victor: "N-ai cum sa te plictisesti in Las Vegas! N-am mai vazut nicaieri atat de multa lumina ca acolo. Din avion, privelistea e superba! Hotelurile sunt fabuloase, nu cred ca exista vreunul sub 5 stele!", a spus vedeta Pro TV.
Au mers doar cu metroul
Daca in Bucuresti Anda si Victor sunt dependenti de masinile proprii, in vacanta ei au mers numai cu metroul. "New Yorkul e urias si am avut noroc ca mama Andei sta aproape de Manhattan. in rest, am mers numai cu metroul si autobuzul. Ne-am simtit excelent, mai ales ca lumea nu se uita ciudat", spune Victor.
Despre autor:
Sursa: Click.ro
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
REVIEW Poco M8 Pro: telefonul midrange care le are (aproape) pe toate
Sursa: start-up.ro
-
Horoscop bani 23 februarie – 1 martie 2026: decizii inspirate și ajustări...
Sursa: garbo.ro
-
Accident grav în halfpipe la JO 2026: Finley Melville Ives, scos pe targă...
Sursa: kudika.ro