Patricia este o bruneta focoasa in varsta de 22 de ani, nascuta in Medellin (Columbia), care a luat mintile multor barbati celebri. Printre cei care au facut o pasiune pentru ea s-a numarat si faimosul actor american Bruce Willis, cu care aceasta a avut in trecut o relatie plina de pasiune. Columbianca l-a cucerit mai nou pe manechinul roman de 27 de ani, Mario Catana, imaginea cunoscutei firme Armani. Cei doi s-au cunoscut la Milano, in urma cu cateva luni si se poate spune ca a fost dragoste la prima vedere.
in prezent, ei locuiesc impreuna intr-un cochet apartament din orasul italian si sunt mai fericiti ca niciodata: "O alint simplu AMO de la amore", ne-a marturisit emotionat Mario. Fost jurnalist, acesta a debutat in modelling in urma cu zece ani, colaborand cu agentii importante din Germania, Spania si Turcia. in 2004, a fost desemnat "Cel mai bun manechin al anului" in Romania, fiind ales sa pozeze pentru noul catalog de tinute vestimentare barbatesti de lux, marca Armani.
De-a lungul carierei sale, Mario a prezentat pentru firme de renume din strainatate - Hugo Boss, Francesco Smalto, Daniel Faret, Leonard Paris, Diesel, Gas, Nike, dar si pentru creatori romani precum Ingrid Vlasov, Razvan Ciobanu sau Laura Olteanu.
Despre autor:
Sursa: Click.ro
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
Quiz de personalitate: Ce animal interior activezi în următoarele 6 luni?
Sursa: garbo.ro
-
Hackathonul Innovation Labs 2026. Cum am jurizat peste 50 de pitch-uri și ce...
Sursa: start-up.ro
-
ASIA Express sezonul 9: Cine sunt participanții care pornesc pe Drumul Mătăsii?
Sursa: kudika.ro