AFACERISTA. Vedeta Pro TV Roxana Ciuhulescu intentioneaza sa intre in afaceri. Si cum s-a obisnuit sa imbine placutul cu utilul, fiind o mare iubitoare a copiilor, ea a hotarat sa-si deschida o gradinita.
Desi lucreaza in Pro TV de mai bine de sase ani, femeia cu cele mai lungi picioare din Romania nu a reusit sa stranga suma necesara lansarii unui astfel de business.
Asa ca Roxana va apela la un credit bancar pentru a putea pune in aplicare planul. Poate ca ar fi reusit sa evite acest ajutor atat de stresant cu asocierea unui partener dar s-a incapatanat sa merga singura pe acest drum. Cert este ca Roxana isi vede gradinita deschisa cel tarziu la jumatatea anului viitor. Vedeta va sta printre copii atat cat ii va permite programul de la Pro TV. Pana atunci, gazda ProMotor se concentreaza asupra televiziunii. Potrivit zvonurilor, incepand din aceasta toamna ea va fi implicata in mai multe proiecte ale postului, fiind considerata o veterana in Pache Protopopescu.
Despre autor:
Sursa: Click.ro
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Eurovision 2026: Top 10 melodii favorite la Concursul Eurovision 2026 de la...
Sursa: garbo.ro
-
A picat Guvernul Bolojan! Moțiunea de cenzură a trecut de Parlament!
Sursa: kudika.ro