Doua ambulante au ajuns la resedinta Oanei Zavoranu. Se pare ca ea ar fi incercat sa se sinucida luand somnifere, potrivit click.ro. In urma supradozei, a cazut inconstienta in casa. Vreme de cateva minute, echipajele de pe doua ambulante au incercat s-o readuca in simtiri, dar a fost nevoie ca vedeta sa fie transportata la Spitalul Floreasca.
Duminica, vedeta postase pe Facebook un mesaj misterios:
"Va iubesc si chiar daca nu sunt in "apele mele" din cauza unei cumplite dureri de cap, va doresc o duminica frumoasa,langa cel sau cea iubita, pentru ca la sfarsitul zilei DRAGOSTEA e de fapt cea care te face sa poti continua si atunci cand simti ca nu mai poti! Va pupicesc cu tot sufletelul meu".
Iubitul ei, Razvan, a declarat pentru cancan.ro ca Oana Zavoranu nu se simtea bine de cateva zile, acuzand dureri de cap. Se pare, insa, ca ar fi vorba despre o stare de depresie.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Noi centre comerciale în țară. Românii de la K2 Retail Properties deschid...
Sursa: retail.ro
-
Americanii care alimentează companiile din România cu energie nucleară proprie
Sursa: green.start-up.ro
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
#NOHACK Dictionary: Adware, pop-up-urile agasante care ne apar pe calculatoare
Sursa: start-up.ro
-
Blue Monday - Cea mai depresivă zi din an
Sursa: garbo.ro
-
Andreea Bănică, în costum de baie la munte: Cum a reacționat Lucian Mitrea...
Sursa: kudika.ro
-
Germanii de la Commerzbank ar putea accelera concedierile pentru a evita...
Sursa: wall-street.ro