Clipul a fost filmat in luna mai intr-o padure din Nashville, Tennessee, (si nu numai), unde au fost atacati de insecte si tantari, si a fost regizat de Jake Nava care a mai lucrat cu Beyonce si cu Adele, scrie devoratormonden.ro.
“Eu cred ca am batut recordul mondial pentru cele mai multe schimbari de articole de imbracaminte dintr-un videoclip.Aceasta piesa este mai mult de atat, este ca un proiect. Consta in drumul pe care il parcurgem in viata, indiferent de clasele sociale. Este despre toata lumea defapt.” – a scris B.o.B pe Twitter.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
Tragedie șocantă în showbiz. Celebrele gemene Kessler au murit mână în mână,...
Sursa: garbo.ro
-
Unde se află fiica Ronei Hartner, la doi ani de la moartea artistei. Nimeni...
Sursa: kudika.ro