Britney Spears a debutat cu o emisiune TV (Mickey Mouse Club) si in curand s-ar putea intoarce in lumea televiziunii. Negocierile se apropie de final pentru Britney Spears si emisiunea X-Factor, produsa de canalul FOX.
Logodnicul lui Britney, Jason Trawick, lucreaza in prezent la varianta finala a contractului care va fi semnat saptamana viitoare, relateaza Huffington Post.
In Ianuarie, X-Factor a concediat pe Paula Abdul, Nicole Scherzinger si gazda Steve Jones. Alaturi de Simon Cowell si Britney Spears, emisiunea va fi jurizata de LA Reid si mai ramane un loc de completat pentru sezonul al doilea al concursului. Momentan se mai poarta negocieri cu LeAnn Rimes.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Tratamente naturiste pentru bilă leneșă: ceaiuri, rețete medicinale, alimente...
Sursa: garbo.ro
-
Cum a reacționat Dinu Maxer când fiica sa a spus că logodnicul Deei Maxer...
Sursa: kudika.ro