Chuck Norris, pazea! Catalin Botezatu va realiza un film despre viata lui, relateaza ziarulring.ro. Acesta nu este un blockbuster, este un BOTEbuster!
Tony Stark, Omul de Otel, a zis odatao vorba inteleapta: "uneori trebuie sa fugi inainte sa inveti sa mergi". In aceeasi ordine de idei, Mihai Mitoseru a declarat ca a avut relatii intime inainte de a avea primul sarut, potrivit click.ro.
Luminita Anghel se implica si ea in scandalul Eurovision.
"E o mare porcarie preselecția naționala. Se putea incepe de acum un an, din vara chiar. Selecția asta e o tampenie, o pierdere de timp și de bani nejustificata", a declarat cantareata, citata de aceeasi sursa.
Lucian Viziru merge pana la DNA cu scandalul Eurovision
Cum si-a petrecut Monica Gabor ziua la Tribunal? Cancan.ro are toate detaliile unei aventuri de 12 ore in salile de judecata, asta daca nu ai avea ceva mai bun de facut. Cum ar fi sa urmaresti cum se usuca vopseaua pe perete.
Libertatea.ro: Vladimir Draghia a iesit in oras cu o fata. Ce vremuri nebune.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Horoscop săptămânal: Care este ziua ta norocoasă în funcție de zodie în...
Sursa: garbo.ro
-
Mesajul DUR al lui Tudor Chirilă pentru Nicușor Dan: Ați ajuns primul...
Sursa: kudika.ro