Russell Crowe ar fi primit o oferta sa joace rolul principal in filmul lui Akiva Goldsman, Winter's Tale. Actorul australian si Goldsman au mai lucrat impreuna la A Beautiful Mind.
Ieri, in Hollywood, s-a zvonit ca Darren Aronofsky (cunoscut pentru The Wrestler si Black Swan) il vrea pe Crow pentru reinterpretraea povestii biblice a lui Noe pe care o va regiza, potrivit slashfilm.com.
Astazi, Jeff Sneider, jurnalist pentru Variety, a anuntat pe contul lui de Twitter ca studio-ul MGM ar vrea ca Russell Crowe sa-l joace pe Robocop in remake-ul filmului despre cel mai celebru politist fictiv din orasul Detroit. Proiectul Robocop nu este foarte avansat din moment ce abia s-a angajat un scenarist.
Desi nu este foarte probabil ca Russell Crowe sa ajunga sa puna armura de Robocop pe el, sa nu uitam ca actorul a acceptat sa-l joace pe tatal lui Superman. Poate i s-a deschis apetitul pentru science fiction.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
5 hobbyuri care combat stresul acumulat și îți redau echilibrul interior
Sursa: garbo.ro
-
Italia introduce detenția pe viață pentru femicid
Sursa: kudika.ro