Stuart Blumberg a fost coscenaristul filmului "Copiii sunt bine-mersi" (2010), informeaza MEDIAFAX.
Filmul "Thanks for Sharing" prezinta un grup neobisnuit de prieteni, adusi impreuna de hotararea lor de a scapa de dependenta de sex, in timp ce incearca sa aiba relatii cu adevarat profunde pentru prima data in viata lor.
Paltrow va juca rolul lui Phoebe, o femeie de afaceri de succces, care se indragosteste de personajul interpretat de Ruffalo, in timp ce Richardson va juca rolul sotiei acestuia.
Filmarile vor debuta la mijlocul lunii septembrie.
Gwyneth Paltrow, care are in palmaresul recent filme precum "Omul de otel/ Iron Man", s-a facut remarcata pentru rolurile din filmele "Talentatul domn Ripley" (1999), "Dovada" (2005) si "Valentino" (2008) si a castigat un premiu Oscar pentru rolul din "Shakespeare indragostit". Cel mai recent film al sau, "Country Strong", a fost lansat in ianuarie 2011.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
5 hobbyuri care combat stresul acumulat și îți redau echilibrul interior
Sursa: garbo.ro
-
Fiul lui Bercea Mondialu, implicat într-un accident mortal în Drăgănești-Olt....
Sursa: kudika.ro