Lady Gaga, cunoscuta pentru tinutele sau extravagante, printre care amintim de rochia din carne sau palaria de homar, este foarte apreciata de Consiliul Designerilor de Moda din America, care o vor onora pe cantareata cu un premiu in cadrul galei Fashion Awards, ce va avea loc saptamana viitoare la New York, scrie contactmusic.com.
La ceremonie va participa si rapperul Kanye West, care ii va inmana un premiu designerului casei de moda Celini, Phoebe Philo.
Cantareata a marturisit ca tinutele purtate in concertele din cadrul turneului Monster Ball au dus-o la “sapa de lemn” si ajunsese sa aibe datorii de 1.82 milioane de lire.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
Tot ce trebuie să știi despre RODIE, fructul-minune cu multiple beneficii...
Sursa: garbo.ro
-
INTERVIU EXCLUSIV: Cravata Galbenă, filmul prin care Serge Celebidachi aduce...
Sursa: kudika.ro