Mark Anthony, invitat special in show-ul de aseara, a interpretat “Aguanile”, o melodie faimoasa a lui Hector Lavoe, in timp ce Jennifer Lopez a dansat pe ritmuri de salsa si a ridicat publicul in picioare. Ei au refacut astfel o scena similara din filmul in care au jucat “El Cantante”.
Jennifer Lopez, care a fost membra a juriului la "American Idol" a purtat o rochie alba scurta, realizata din franjuri, la care a asortat dresuri plasa cu sclipici. Vedeta a dansat provocator langa sotul ei si alaturi de celelalte dansatoare de pe scena.
La finalul reprezentatiei, Marc Anthony i-a soptit sotiei sale ceva la ureche si a sarutat-o in vazul tuturor. "Acum stim ce fac ei acasa", a comentat prezentatorul concursului Ryan Seacrest.
Artista americana, care este casatorita cu cantaretul Marc Anthony si a facut o pauza in cariera in urma cu cativa ani pentru a naste gemeni, in 2008. Vedeta in varsta de 41 de ani a primit titlul de cel mai frumos om din lume din partea revistei People.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
Tot ce trebuie să știi despre RODIE, fructul-minune cu multiple beneficii...
Sursa: garbo.ro
-
INTERVIU EXCLUSIV: Cravata Galbenă, filmul prin care Serge Celebidachi aduce...
Sursa: kudika.ro