Potrivit site-ului TMZ, cantareata va ramane sub supravegherea celor doi ingeri pazitori si in 2011, informeaza AGERPRES.
In pofida unei vieti de familie mai stabile in prezent si a unei activitati profesionale promitatoare (cantareata pregateste un nou album), vedeta, in varsta de 28 de ani, nu este considerata destul de responsabila de catre judecator. Britney viseaza totusi sa-si recapete independenta.
Saptamana trecuta, o sursa apropiata de cantareata spunea ca Britney isi doreste custodia deplina a celor doi baieti ai ei, dar si sa-si oficializeze relatia cu Jason Trawick si, de ce nu, sa aiba un al treilea copil.
Prin urmare, 2011 se anunta deja plin de promisiuni si de noi batalii.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Cine sunt speakerii Green Forum 2026: Cum finanțăm?
Sursa: green.start-up.ro
-
Hollywood-ul este în alertă! Actor celebru, găsit înjunghiat în fața locuinței
Sursa: kudika.ro
-
Horoscop bani săptămâna 8-14 iunie: Venus în Rac îți deschide portofelul!...
Sursa: garbo.ro