Nu va fi un spectacol de stand-up comedy obisnuit, ci va fi o seara completa, Stevie Bass va sustine comedia actritei cu muzica buna, in ritm de karaoke.
Nuami Dinescu a absolvit Facultatea de Teatru in 1997, dar anterior a jucat in Resita , Brasov , Craiova, Ploiesti si Bucuresti.
“Am jucat mult la revista si poate de asta simt nevoia sa vorbesc fata in fata cu oamenii fara peretele invizibil. Vreau sa radem si sa interactionam, sa dam frau liber bucuriei intr-un cadru care ne permite fara sa ne si constranga - zona de stand-up comedy. Vorbim despre noi , despre ce ne enerveaza , despre momentele tragice de care acum putem sa radem cu lacrimi, vorbim de noi asa cum suntem. Vom avea libertate sa ridem despre orice, eu conduc ostilitatile !”, declara actrita Nuami Dinescu, cunoscuta ca Tanta,co-prezentatoarea Teodorei Trandafir, la ProTv, in emisiunea TEO.
Evenimentul va avea loc marti, 28 septembrie 2010, ora 21.00.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Jachetele de inspirație militară revin în forță și sunt piesa vestimentară...
Sursa: kudika.ro
-
Horoscop sănătate săptămâna 6–12 aprilie 2026: Corpul îți va spune unde are...
Sursa: garbo.ro