Desi colegii victimei au atentionat-o ca a ranit un om, Moni nu s-a sinchisit. Ba, mai mult, a mai incercat o data sa-l loveasca, apoi a parasit locul incidentului. Intreaga scena a fost filmata de colegii victimei, scrie Cancan.
"Mi-a distrus genunchiul. Medicul specialist a constatat leziuni de cartilagiu si de menisc, iar genunchiul este umflat si, practic, nu imi mai ofera niciun fel de stabilitate. Mai mult ca sigur voi ajunge la operatie. Din ce am auzit, este foarte posibil sa ma recuperez greu", a afirmat victima, care intentioneaza sa depuna o noua plangere dupa ce va obtine rezultatul final de la INML.
Dupa acest incident, Monica Columbeanu ar putea fi acuzata de vatamare corporala.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Îți curge sânge din nas? Cauze posibile ale epistaxisului și când ar trebui...
Sursa: garbo.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Cristela Georgescu, declarații controversate. L-a comparat pe Călin Georgescu...
Sursa: kudika.ro