Hotii au furat mai multe obiecte de valoare, printre care si un tablou estimat la 80.000 de lire sterline, relateaza presa internationala, conform NewsIn.
Jaful s-a produs in noaptea de miercuri spre joi, in timp ce Moss, iubitul si mama ei dormeau. Hotii au intrat dupa ce au escaladat gardul ce inconjoara casa, insa, pana sa puna mana pe tot ce voiau sa fure, au fost obligati sa fuga, alertati de trezirea cuiva.
Surse apropiate familiei lui Moss sustin ca spargatorii au actionat ca si cand ar fi cunoscut in detaliu planul casei si locurile unde se afla lucrurile de valoare.
Politistii londonezi au arestat un barbat de 24 de ani care ar avea legatura cu spargerea.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Adrian și Vlad Iliescu, Atelierele Ilbah: ”din nemulțumire se naște evoluția...
Sursa: start-up.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Iubitul meu a vrut o relație deschisă, dar acum e gelos pe viața mea sexuală
Sursa: kudika.ro
-
Etalare Tarot Luna Plină în Rac din 3 ianuarie 2026: ce adevăr emoțional iese...
Sursa: garbo.ro