Letterman a povestit cum intr-o zi a gasit in masina sa un pachet cu o scrisoare care continea dovada lucrurilor "teribile" pe care le-ar fi facut. Scrisoarea fusese trimisa de un barbat care ameninta ca va scrie o carte si un scenariu despre Letterman daca nu va primi bani. La sfatul avocatului sau, realizatorul de televizune a contactat politia si, in cadrul investigatiei, a trimis un cec fals de doua milioane de dolari persoanei care incerca sa il santajeze.
Postul de televiziune CBS, care difuzeaza "The Late Show", a anuntat ca in acest caz un angajat al companiei a fost arestat dupa o ancheta a politiei.
David Letterman prezinta "The Late Show" pe CBS din 1993.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
titlu-test-ovidiu mihaila
Sursa: start-up.ro
-
Horoscop bani 2–8 februarie 2026: Claritate financiară, valori personale și...
Sursa: garbo.ro
-
Rusia a atacat Ucraina cu 111 drone și o rachetă balistică, la câteva ore...
Sursa: kudika.ro