Imediat ce despartirea de Marius Moga a fost facuta publica, Iulia Vantur a fost asaltata de admiratori. Dupa ce paparazzii CANCAN au surprins-o pe blonda de la "Dansez pentru tine" ridicand un buchet urias de trandafiri rosii trimisi de Bogdan Ivanof (n.r. - cumnatul Simonei Patruleasa), pe lista "doritorilor" a mai aparut un nume - Nicolai Tand, managerul clubului Fratelli.
Tanarul are 36 de ani, s-a nascut in Maramures si de ceva timp realizeaza o emisiune culinara la Euforia TV.
Deoarece este prea devreme sa vorbeasca despre o poveste de dragoste, Iulia si Nicolai incearca sa se ascunda in spatele unei prietenii aparute din senin, culmea!, la scurt timp dupa ce Iulia a devenit disponibila.
Despre autor:
Sursa: Cancan
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Cine sunt speakerii Green Forum 2026: Cum finanțăm?
Sursa: green.start-up.ro
-
Oracolul Fortunei: Vei avea noroc la bani în această viață?
Sursa: garbo.ro
-
Alege o cale pe care piciorul tău nu a mai călcat și află cum ți se schimbă...
Sursa: kudika.ro