Prima care a iesit la atac a fost Marinela Nitu, aceasta spunand ca nu mai vrea sa auda de Nikita si ca politia ar trebui sa se sesizeze. Cateva ore mai tarziu, in cadrul emisiunii lui Dan Capatos, "Un Show Pacatos" de pe Antena 1, Eva Kent, pe numele ei real Oana Oprea, i-a spus Nikitei ca o va da in judecata pentru ca a vrut sa o vanda.
"Este si proxeneta, si mincinoasa", a spus Oana Oprea la emisiunea la care participa si Nikita. Imediat spiritele s-au incins la maximum, "proxeneta" si Eva Kent acuzandu-se reciproc, fiind la un pas de a se parui. "Esti isterica, fetito. Oana, femeia porno, a prins tupeu. Cu tine nu vreau sa fiu prietena, nesimtito!", a spus Nikita.
"O dau in judecata pentru ca a vrut sa ma vanda. N-am fost niciodata prietena cu ea", a spus asistenta lui Capatos. Oana Oprea a dezvaluit ca Nikita i-a adus in cabina inaintea unei emisiuni un parfum. "Mi-a fost jena s-o refuz. Si acum e acolo parfumul", a spus Oana. "Si ce, fetito, care-i problema? Ti-am cerut sa faci ceva pentru el?", a replicat Nikita. Dupa care a inceput razboiul.
Despre autor:
Sursa: Cancan
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
România în raportul How to Web: Eficiență slabă a capitalului și o scădere...
Sursa: start-up.ro
-
Este sau nu Corina Caragea căsătorită? Adevărul despre bărbatul din viața ei
Sursa: kudika.ro
-
Balonare după masă și disconfort abdominal? Greșeli comune, posibile cauze și...
Sursa: garbo.ro