Pe 28 ianuarie, olteanca va incepe filmarile pentru productia „Donne dell’Est” („Femeile din Est”) la Puglia, un oras din sudul Italiei.
Ramona este foarte incantata de rolul sau si ne-a declarat ca abia asteapta sa se apuce de munca. Intre timp, vedeta va filma in paralel, incepand chiar de astazi, pentru serialul „Scandalo della banca romena” , o miniserie care va fi difuzata la postul Rai Uno.
Badescu joaca rolul fetei guvernatorului bancii romane, iar actiunea serialului are loc in anul 1900, motiv pentru care personajele vor purta costume de epoca adecvate perioadei respective.
Despre autor:
Sursa: Gardianul
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
5 hobbyuri care combat stresul acumulat și îți redau echilibrul interior
Sursa: garbo.ro
-
Ce își dorește Mariana Moculescu de la fiica sa, după moartea lui Horia...
Sursa: kudika.ro