Cel mai elocvent exemplu este momentul in care cineva a incercat sa-i fure masina manelistului. Iar pentru acest lucru, desi furtul nu s-a produs, Adrian Simionescu, pe numele sau de scena Copilul Minune, a cerut voie unui personaj din lumea interlopa sa pedeapseasca tentativa si pe cel care intentionase asta.
Intr-o discutie telefonica purtata cu Silviu Dudita, zis Fluturica, un individ aflat in prezent dupa gratii, Copilul Minune il intreaba pe acesta daca se mai afla impreuna cu Ionut, cel care a vrut sa-i fure autoturismul. "Sa moara familia mea. L-am intrebat daca pot sa-l bag pe om in ghips.
Mie nu-mi trebuie smecheri, ca sa platesc lumea? sa-l bage pe asta in ghips! Eu ii trag o bila in piept de sufera toata viata lui", spune Copilul Minune in discutia cu Fluturica, care a fost interceptata de procurori.
La finalul conversatiei, manelistul i-a facut o dedicatie interlopului si i-a fredonat cateva versuri din melodia "Jumatate tu, jumatate eu".
Despre autor:
Sursa: Cancan
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Horoscop sănătate 27 aprilie-3 mai: Un moment astral RAR îți influențează...
Sursa: garbo.ro
-
5 lucruri pe care să nu i le spui unei femei care încearcă să aibă un copil...
Sursa: kudika.ro