Unul dintre acestia este Robbie Williams, cu argumentul ca acesta ar asigura un succes urias, avand in vedere nenumaratele beneficii ale acestei asocieri.
„In primul rand, Led Zeppelin ar castiga si publicul tanar, Robbie si-ar relansa cariera, iar Take That nu ar mai avea motive sa spere ca Williams s-ar intoarce vreodata la ei“. Daca Williams pare mai mult o gluma in acest context, un candidat serios este solistul formatiei „Alter Bridge“, Myles Kennedy, despre care se scrie ca ar fi facut deja cateva probe cu Led Zeppelin. Printre celelalte nume „aruncate in joc“ de publicatia germana se numara si o femeie, Sarah McLellan.
Despre autor:
Sursa: Evenimentul Zilei
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
Secretele meseriilor din România: meseria perfectă pentru orice iubitor de...
Sursa: start-up.ro
-
De ce nu e bine sa spui nume de lighioane (purici, șobolani, șerpi) în martie?
Sursa: garbo.ro
-
Lia Olguța Vasilescu o pune la punct pe mama premierului Ilie Bolojan:...
Sursa: kudika.ro