"Nu e ghinion, vedeti-va de treaba. E neputinta, nestiinta, e cum vrei sa-i spui, dar nu ghinion. Ce ghinion? N-am avut niciun sut pe poarta. Ei voiau sa le dam gol si noi nu puteam! N-am jucat nimic.", citeaza MEDIAFAX.
"Noi nu vrem sa va dam gol, vrem sa fie 0-0! Eu sunt fraier ca ma bag atat, de ce-mi fac eu dusmani pentru niste vagabonzi? Nicolita a jucat fotbal, Bicfalvi la fel. Dar noi ce facem, il bagam pe Dica sa adoarma meciul? Si Bonfim, si Latovlevici, au mai miscat. Daca vrei sa-l bagi pe Dica, scoate-l pe Onofras. Asta nu da gol nici din doi metri!"
"El nici nu stie pe ce planeta e, asta e jucator de Steaua? Sa n-ai tu un sut pe poarta intr-o repriza? Am mai pierdut un an", a spus Becali la Sport.ro.
Echipa Steaua Bucuresti a fost invinsa, duminica, in deplasare, cu scorul de 1-0 (0-0), de formatia Astra Ploiesti, intr-un meci din etapa a XXV-a a Ligii I. Unicul gol al intalnirii a fost inscris de Mihalache, in minutul 90+2.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
Tot ce trebuie să știi despre RODIE, fructul-minune cu multiple beneficii...
Sursa: garbo.ro
-
27 Noiembrie: Saturn iese din retrograd. Universul rupe lanțurile fricii și...
Sursa: kudika.ro