Initiativa are rolul de a marca Ziua Mondiala de lupta impotriva maladiei SIDA (1 decembrie), scrie MEDIAFAX.
Alicia Keys a declarat ca a invitat sa ia parte la aceasta campanie si alte vedete, printre care Elijah Wood, Jennifer Hudson si Serena Williams si ca nimeni nu a refuzat-o. "Dupa ce i-am contactat telefonic si le-am ilustrat conceptul, toata lumea a fost de acord", a mai spus Keys.
Totodata, vedetele au realizat scurte inregistrari video cu "ultima postare", un fel de testament, si vor aparea in mai multe spoturi, intinsi in sicrie, pentru a promova campania si pentru a atrage atentia asupra semnificatiei "mortii lor virtuale".
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
Avionul care ar fi dispărut în 1955 și ar fi reapărut în 1985. Adevărul din...
Sursa: garbo.ro
-
Cum spui partenerului că nu ai orgasm și ce puteți face împreună
Sursa: kudika.ro