Un dubios clinchet de sticle s-a auzit la intrare si nimeni n-a stiut ce sa creada. Simona s-a itit pe usa alaturi de un membru al staff-ului turneului si de o lada sanatoasa cu bere, din care s-a apucat sa imparta celor prezenti, in rasetele generale, scrie corespondentul treizecizero.ro de la Madrid.
.@Simona_Halep prometió repartir cervezas si llegaban 4 rumanas a cuartos. Hoy cumplió lo que le tocaba. #MMOPEN https://t.co/yAq8Vf0cCp— Mutua Madrid Open (@MutuaMadridOpen) May 6, 2016
Calfiicata in finala turneului de la Madrid, Simona Halep o va intalni in aceasta seara, incepand cu ora 19.00 pe sportiva din Slovacia, Dominika Cibulkova. Meciul se va desfasura pe terenul central, Manolo Santana.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
Horoscop săptămânal: Care este ziua ta norocoasă în funcție de zodie în...
Sursa: garbo.ro
-
Cum să trimiți cele mai sexy sms-uri care îl vor face să se gândească la tine...
Sursa: kudika.ro