Oana Matache, despre relația în care a rămas cu Răzvan
Oana Matache și Răzvan Miheț nu mai formează un cuplu de ceva timp, dar au preferat să țină totul secret. Oricât de tare s-ar fi străduit, blondina a fost surprinsă împreună cu noul ei partener de viață, iar până la un real scandal cu mama sa a mai fost un singur pas. Deși femeia nu a avut ocazia de a-l cunoaște personal pe tânărul în vârstă de 28 de ani, nu are deloc o părere bună despre el și a făcut tot felul de postări, în mediul online, în care l-a luat la rost pe acesta.
Deși a preferat să tacă, Oana Matache le-a transmis un mesaj fanilor ei de pe Instagram care o ascultă pe mama ei, care nu face altceva decât să exagereze, după părerea ei. Sora Deliei a zis clar că mama ei este singura femeie care are o părere nu tocmai bună despre bărbatul de lângă ea, la scurt timp după ce Gina Matache a mărturisit că ea nu are nevoie de un alt ginere și nici nu își dorește unul.
Pentru cei care erau curioși care este relația dintre Oana Matache și fostul ei partener de viață și tatăl copiilor ei, Răzvan Miheț, ea a postat câteva rânduri și a zis că se înțeleg foarte bine, comunică, el având acces la copii, dar și control asupra situației. De asemenea, a zis că nici ea și nici el nu ar permite vreunui „personaj problematic”, cum l-a numit mama ei pe Radu Siffredi, să stea în preajma celor mici.
”Eu și fostul meu soț am rămas în relații bune, comunicăm, are acces la copii și control asupra situației. Nici el, atât cât nici eu, nu am permite ca un personaj problematic să fie în prezența copiilor noștri și să aibă acces la ei. Nu mi se pare corect felul în care mama mea a procedat, și nu consider că s-ar fi ajuns la această stare de hate general, dacă nu ar fi învelit personajul partenerului meu într-o imagine problematică fără nici o dovadă sau fără a-l cunoaște personal măcar.”, a transmis Oana Matache, la Story.
Citeste si:Gesturile mici care contează: cum menții vie o relație pe termen lung
![]()
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
Tot ce trebuie să știi despre RODIE, fructul-minune cu multiple beneficii...
Sursa: garbo.ro
-
Așteptarea aproape a luat sfârșit, Avatar: Fire and Ash apare în mai puțin de...
Sursa: kudika.ro