Adda, lacrimi de fericire pe rețelele sociale
Adda are o poveste de viață impresionantă despre care a promis că va lansa o carte, la un moment dat. Artista s-a luptat luni de zile cu o boală despre care la început niciun medic din România nu știa mare lucru. S-a tratat, de asemenea, pentru afecțiunea greșită și ar fi putut să își piardă viața din acest motiv, dar crede că a avut zile și că a fost un om norocos, pentru că altfel nu își poate explica felul în care a reușit să rămână în viață.
Anul acesta, partenera de viață a lui Cătălin Rizea a aflat, după ce a făcut o mulțime de analize că se confruntă, de fapt, cu boala Lyme și a început să se trateze în acest sens. În tot acest timp le-a vorbit celor care o urmăresc despre problemele sale, iar recent a zis că i-au mai rămas 74 de injecții de făcut și este mândră de ea că s-a întărit singură și le va duce până la capăt, deși are o fobie mare de ace, la fel ca mulți dintre fanii ei care au criticat-o în repetate rânduri că se plânge prea mult.
''Mai am 74 ( n.r. injecții) și îmi vine să bocesc puțin că eu am și fobie foarte mare de ace și de injecții. Sunt mândra de mine că m-am montat psihic și pot să le duc.'', a declarat Adda, pe Instagram.
În ciuda faptului că suferă de o boală grea și că a fost mereu sinceră cu oamenii care o urmăresc în ceea ce privește acest subiect sensibil, ea a fost acuzată și că ar avea Lyme de către cineva care nu a empatizat cu vedeta. Adda a preferat să nu îi dea apă la moară și nici prea multe explicații, dar i-a oferit totuși un răspuns.
“Nu ai Lyme, ai perioada nașpa și pui botul la multe, dar o să-ți revii singură. Renunță la lactate, zahăr și fă-ți analiza la ascaris…”, i-a zis un internaut.
Citeste si:Oana Radu trece prin cea mai grea perioadă din viața sa....
![]()
„Haha, atât pot să zic pentru că suntem în România și am obosit să mă enervez”, a fost răspunsul Addei.
Despre autor:

Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Cum putem să fim ”fashionable” fără să facem mai mult rău planetei
Sursa: green.start-up.ro
-
Sebastian Doroftei, Codezilla: Cum crești un business sănătos în servicii IT
Sursa: start-up.ro
-
Manichiura iernii este MANICHIURA ALBĂ inspirată de acest anotimp! 25 de...
Sursa: garbo.ro
-
Câștigătorii Future Banking Gala 2023
Sursa: futurebanking.ro
-
Horoscop: Top 3 Zodii cărora li se împlinesc cele mai mari dorințe de Crăciun
Sursa: kudika.ro
-
Afaceri românești cu tradiție|Cristina Bâtlan, Musette, despre mai bine de 30...
Sursa: retail.ro
-
Continuă „defilarea” politică. Ciolacu se pozează cu copii: cred cu toată...
Sursa: wall-street.ro