Karamba Diaby, in varsta de 51 de ani, a fost ales in circumscriptia Halle (est), iar Huber, in varsta de 56 de ani, la Darmstadt (sud-vest).
"Domnul Diaby este foarte multumit", a declarat purtatorul sau de cuvant, Marcus Schlegelmilch. Nascut pe 27 noiembrie 1961 la Dakar, Diaby a venit in 1985 in fosta Republica Democrata Germana cu o bursa de studiu in domeniul chimiei.
"Multumesc pentru increderea acordata", a scris Charles Huber pe pagina sa de Facebook. Nascut pe 3 decembrie 1956 la Munchen, Charles M. Huber este fiul unui diplomat senegalez, scrie MEDIAFAX.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Un brand britanic de fish and chips intră pe piața din România. Cine este...
Sursa: retail.ro
-
Rețetă de Cheesecake Red Velvet, desertul care aduce eleganța cofetăriei...
Sursa: garbo.ro
-
titlu-test-ovidiu mihaila
Sursa: start-up.ro
-
Viața se schimbă în ziua în care alegi să nu te mai abandonezi pentru nimeni
Sursa: kudika.ro