Stiti deja ca sunt posesor de Kia pro_cee’d si va imaginati cat asteptam preturile celei de-a doua generatii pro_cee’d in Romania. Acum le stiu si… e clar ca sunt mai mari.
Cand mi-am cumparat masina, am platit pentru ea 11.565 Euro, cu 300 euro mai putin decat as fi dat pentru versiunea in 5 usi. Corect, 2 usi in minus, pret mai mic, desi nu toti producatorii au acesta politica de preturi.
Vad ca Kia a pastrat-o si pentru noua generatie cee’d, adica noul pro_cee’d este cu circa... citeste continuarea pe Motorstory.ro (+ galerie foto)!
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
Tot ce trebuie să știi despre RODIE, fructul-minune cu multiple beneficii...
Sursa: garbo.ro
-
INTERVIU EXCLUSIV: Cravata Galbenă, filmul prin care Serge Celebidachi aduce...
Sursa: kudika.ro