Gata razboiul! Fanii se intorc alaturi de echipa, titreaza Sport.ro. Astfel, desi pana duminica fusesera vandute numai 7 bilete pentru meciul Steaua - Grasshopper, suporterii vor fi prezenti pe stadion deoarece nu doresc sa creeze tensiuni in echipa, chiar daca sunt constienti ca "latifundarul" Becali va continua pe aceiasi linie.
Recent, proprietarul Stelei l-a determinat pe Piturca sa-si abandoneze proiectul prin nerespectarea promisiunilor, mai scrie Sport.ro. [Becali: "Piturca a spus adevarul"]
"Este un protest de moment si demersurile noastre ulterioare nu vor depinde de rezultatul meciului cu Branestiul. Nu are nicio legatura. Am dorit sa tragem un semnal de alarma pentru creditorul echipei: atitudinea sa neprofesionista nu poate trece cu vederea. Nu s-a luat nicio decizie in privinta meciului cu Grasshopper, probabil ca vom fi prezenti la stadion atunci. Speranta moare ultima, poate ca intr-un final creditorul isi va schimba comportamentul. Daca nu putem obtine plecarea lui, macar sa isi schimbe in al 12-lea ceas atitudinea. Unii dintre fani din acest motiv vor alege astazi sa mearga la stadion", a spus purtatorul de cuvant al AISS.
Cititi si: Steaua are un nou antrenor
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Cine sunt speakerii Green Forum 2026: Cum finanțăm?
Sursa: green.start-up.ro
-
Profesoara care își plătește din salariu elevii să rămână la școală,...
Sursa: garbo.ro
-
Cabral, confesiune sinceră după divorțul de Andreea Ibacka: Singurul om pe...
Sursa: kudika.ro