"Este adevarat, ne-am inteles cu Julio Cesar. Este un mare jucator, care a trecut pe la multe cluburi mari din Europa, iar maine, in cadrul unei conferinte de presa, de la ora 13:00, va fi prezentat oficial si va sta la dispozitia ziaristilor", a declarat Vasile Turcu, marti, pentru NewsIn.
Fundasul brazilian Julio Cesar Santos Correa are 29 de ani si a jucat de-a lungul carierei la CD Marathon, Real Valladolid, Real Madrid, AC Milan, Real Sociedad, Benfica, Austria Viena, Real Valladolid, Bolton Wanderers si Tigres, iar in ultimii doi ani a evoluat la Olympiakos. Cel mai important trofeu pe care Julio Cesar il are in palmares este Liga Campionilor, pe care a cucerit-o cu Real Madrid in 2000.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Horoscop săptămânal: Care este ziua ta norocoasă în funcție de zodie în...
Sursa: garbo.ro
-
Mesajul DUR al lui Tudor Chirilă pentru Nicușor Dan: Ați ajuns primul...
Sursa: kudika.ro