Femeia, numita Suzanne Basham, a sunat joi dimineata la politia din Springfield pentru a raporta frauda. Isi cumparase cocaina in valoare de 40 de dolari, credea ea, insa s-a dovedit a fi doar zahar.
Femeia a cerut politiei sa gaseasca traficantul si bineinteles, sa-i aduca banii inapoi, relateaza thesmokinggun.com.
Politia s-a prezentat la femeie acasa, iar ofiterii au intrebat intre vecini daca se stie cine este traficantul care frecenteaza zona, insa nu au ajuns la nici un rezultat. Femeii, in schimb, i s-a emis o citatie pentru posesie de instrumente pentru drogare, mai precis un inhalator special pentru cocaina ("crack pipe").
Zaharul este un drog dar aparent nu era genul care sa-i satisfaca nevoile lui Suzanne Basham.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
Test Drive Renault Clio 6 E-Tech: sustenabil și economic, dar și două neajunsuri
Sursa: green.start-up.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Un elev din Năvodari, performanță de excepție la competiții...
Sursa: garbo.ro
-
Alexandra Căpitănescu lansează o versiune live metal-rock spectaculoasă...
Sursa: kudika.ro