"Suna doctori, profesori sau orice alta persoana si le cer ajutorul", a declarat profesorul de la liceul din Bregenz. nsa, uneori, expertii sunt mai emotionati decat elevii si le dau chiar raspunsuri gresite.
"Majoritatea elevilor mei sunt foarte emotivi inainte sa intre la examen. Li se pare ca au uitat tot ce au invatat. Asa ca ii las sa dea un telefon. Uneori sunt uimit ca persoana de la celalalt capat se emotioneaza si brusc ii este frica sa nu dea raspunsul gresit. Pana acum toti elevii mei au trecut examenele cu ajutorul noii optiuni. Cea mai proasta nota pe care o obtin este 7", conchide Reinhard, potrivit Ananova.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
5 hobbyuri care combat stresul acumulat și îți redau echilibrul interior
Sursa: garbo.ro
-
Italia introduce detenția pe viață pentru femicid
Sursa: kudika.ro