Bipper Beep Beep este un mic van caruia francezii i-au impregnat, sau au incercat sa-i impregneze ceva din caracterul modelului 908 HDI care a castigat competitia Le Mans Series in primul an de participare. Francezii au facut asta prin combinatia de culori si jantele mai putin potrivite unei utilitare, dar de mare efect.
Peugeot pregateste cu acest concept lansarea modelului de serie Bipper, care va avea loc anul viitor. Bipper va putea fi echipat, la alegere, cu un motor HDI de 1,4 litri si 70 CP sau cu unul pe benzina de 1,4 litri. Masa utila va fi de aproximativ 600 kg, publicul tinta fiind format din detinatorii unor mici afaceri care implica transport de marfa.
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
FRENVI, compania care îți pune pe masă tacâmuri sustenabile și comestibile
Sursa: green.start-up.ro
-
Românca Alina Sabău, antreprenoare în fashion de lux, va deschide un nou...
Sursa: retail.ro
-
Ideea simplă care digitalizează un domeniu blocat în timp | Cum funcționează...
Sursa: start-up.ro
-
5 hobbyuri care combat stresul acumulat și îți redau echilibrul interior
Sursa: garbo.ro
-
Italia introduce detenția pe viață pentru femicid
Sursa: kudika.ro