Auto Trophy a capatat o importanta tot mai mare in Germania, la editia din acest an peste 103.000 de cititori ai revistei exprimandu-si optiunile in cadrul concursului.
La nivel de categorii, VW a primit in acest an premiul pentru cel mai bun monovolum compact, VW Touran si cel pentru cel mai bun SUV cu pret sub 30.000 euro, noul Tiguan. Dealtfel, Tiguan a inregistrat, la trei saptamani de la lansare, precomenzi din partea a 43.200 de clienti din Europa, masina fiind una pe care VW se bazeaza mult in ceea ce priveste strategia pentru viitor.

Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
-
Ce planuri are PKO Bank în România: cea mai mare bancă din Polonia are active...
Sursa: futurebanking.ro
-
Sumă record cheltuită de utilizatorii OnlyFans în 2024. Câți bani au ajuns la...
Sursa: wall-street.ro
-
ANALIZĂ VIDEO Primele produse tehnologice sunt mai mereu proaste
Sursa: start-up.ro
-
Paște 2026: cât costă un cozonac plin cu de toate, în București
Sursa: retail.ro
-
Cine sunt speakerii Green Forum 2026: Cum finanțăm?
Sursa: green.start-up.ro
-
Hollywood-ul este în alertă! Actor celebru, găsit înjunghiat în fața locuinței
Sursa: kudika.ro
-
Horoscop bani săptămâna 8-14 iunie: Venus în Rac îți deschide portofelul!...
Sursa: garbo.ro