Dacia Lodgy tocmai si-a facut debutul mondial la Salonul Auto de la Geneva. Acum stim tot despre masina (inclusiv preturile pentru Romania) si avem o galerie foto completa. Surprizele sunt mari!
Noua Dacia Lodgy masoara 4,5 metri (ca idee, Logan MCV are 4.47 metri) si este disponibila in configuratie cu 5 sau 7 locuri. Despre design am mai discutat, poate nu-i cel mai frumos monovolum din lume, dar in mod sigur este printre cele mai utile. Ofera un portbagaj de 827 litri in configuratie cu 5 locuri, 207 litri cand sunt utilizate toate cele 7 locuri si 2.617 litri cu ambele bancheta spate rabatate.
O supriza foarte mare gasim la interior. Unul clar peste ce... afla preturile noii Dacia Lodgy pe Motorstory.ro (+ galerie foto)!
Despre autor:
Te-ar putea interesa si:
In lipsa unui acord scris din partea Internet Corp, puteti prelua maxim 500 de caractere din acest articol daca precizati sursa si daca inserati vizibil linkul articolului.
Mai multe despre
-
Rochia cu șliț - trendul verii! 10 rochii cu șliț pentru un look seducător și...
Sursa: garbo.ro
-
Social Impact Award: 10 idei pentru binele societății vor fi incubate în vara...
Sursa: green.start-up.ro
-
România înregistrează aproape jumătate din vânzările online din Europa de Est
Sursa: retail.ro
-
Libra Internet Bank va lansa o nouă emisiune de obligațiuni
Sursa: futurebanking.ro
-
Alimentul care a ajutat-o pe Lili Sandu să slăbească! Care este secretul unui...
Sursa: kudika.ro
-
Pickles, localul cu murături prăjite care-ți trezește simțurile
Sursa: start-up.ro
-
Biletele de tren se scumpesc cu 20%, de la 1 iulie. Cât va costa un drum...
Sursa: wall-street.ro